Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

       16.10.2008 року відбулося чергове засідання кафедри європейської інтеграції. До речі, спеціалізована аудиторія кафедри на цей час була обладнано новими тематичними стендами, оновлено матеріали по дисциплінам, які викладаються на кафедрі європейської інтеграції. Підбором матеріалу займався аспірант 2 року навчання Горобець Р.В.
       На засіданні кафедри відбулася презентація нового навчального посібника "Маркетинг", співавтором якого є доцент кафедри європейської інтеграції Запша Галина Миколаївна.
       Також були порушені питання: про стан підготовки до підсумкової щорічної науково-практичної конференції за міжнародною участю "Стратегія регіонального розвитку: формування та механізми реалізації"; про стан підготовки магістерських робіт слухачами ІІІ курсу факультету "Державне управління" наголос робився на прикладний аспект досліджень; обговорювались питання дистанційного навчання; відео моніторингу навчального процесу. Під час обговорення плану роботи кафедри на 2008-2009 н.р. було винесено ряд конкретних пропозицій щодо виїзних засідань.        В роботі кафедри прийняли участь працівники бібліотеки Ольга Володимирівна Кудрявцева та Олена Олександрівна Бурлак, які проінформували науково-педагогічний склад та аспірантів з новими виданнями, які стосуються питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
       Гідним продовженням засідання кафедри стало прибирання закріпленої за нею території біля інституту.