Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Вітання з Днем Студента!

       Шановні друзі!
       Прийміть щирі вітання адміністрації інституту з нагоди Міжнародного дня студента - свята, що об'єднує майже 3 мільйона талановитих і перспективних молодих людей в Україні.
Адже, перш за все, 17 листопада - міжнародний день солідарності студентів. Варто згадати кому ми завдячуємо за Міжнародний день студента. Він був встановлений у 1941 році на міжнародній зустрічі студентів в Великобританії, що боролися проти фашизму. Це, насамперед, пам'ять та шана студентів Чехословаччини - героїв Супротиву, яких саме цього дня було арештовано та розстріляно в 1939 році. Згадуючи ці сумні події, маємо надію, що вони тільки зроблять ближчими студентів всього світу, стануть символом глобального добра та дружби, а на планеті Земля сьогодні будуть святкувати та радіти представники єдиної студентської спільноти!
        Студентські роки - це інвестиції не лише в майбутнє кожного з Вас, але й у майбутнє усієї України в цілому. Ваші критичні погляди і настрої відносно існуючої дійсності, нові ідеї та енергія, особливо потрібні для корінних реформ у будь-якій галузі. Кожен з Вас, як невід'ємна частина студентства України, повинен прагнути бути в авангарді демократичних та прогресивних перетворень у нашому суспільстві. Студентство в усьому світі завжди було рушієм змін у суспільстві - незалежним та неупередженим. Саме на Вас покладено великі надії щодо майбутнього нашої держави. Нам з Вами визначати соціально-економічні, політичні, інтелектуальні та духовні пріоритети нашої держави.
       Від щирого серця в цей святковий день бажаємо усім Вам творчого натхнення у справах, нових злетів та вершин, міцного здоров'я та подальшої наснаги у навчанні та громадській активності.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©