Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
Круглий стіл відповідно до Указу Президента України В. Ющенко
"Про винесення на всенародне обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України"


       17 вересня о 14.00 в ауд.212 інституту відбувся круглий стіл відповідно до Указу Президента України В. Ющенко "Про винесення на всенародне обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України". Захід було підготовлено кафедрою права і законотворчого процесу. На круглому столі були присутні слухачі факультету державного управління, директор інституту Іжа М.М., заступник директора з наукової роботи Попов С.А., декан факультету державного управління Попов М.П., а також викладачі й співробітники інституту.
       Привітав присутніх та відкрив захід директор інституту, кандидат економічних наук, доцент Іжа Микола Михайлович. Із доповіддю за темою: "Об'єктивні основи прийняття нової Конституції" перед присутніми виступив завідувач кафедри права і законотворчого процесу, кандидат юридичних наук, доцент Марущак Володимир Петрович.
       Декан факультету державного управління, кандидат наук з державного управління, доцент Попов Микола Петрович висвітлив проблеми місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
       Також на круглому столі виступили викладачі кафедри права і законотворчого процесу. Кандидат наук з державного управління, доцент Козуліна Світлана Олександрівна здійснила порівняльний аналіз чинної Конституції із запропонованим проектом змін до неї. Проблеми й перспективи конституційної реформи в України висвітлила Львова Єлизавета Олегівна. В обговоренні взяли активну участь слухачі факультету державного управління.
       Наприкінці заходу присутніх було закликано до самостійного вивчення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України" з метою формування аргументованої точки зору, а також внесення змістовних пропозицій з цього питання.

Фотогалерея додається.