Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

В інституті 15-17 жовтня 2008 року перебувала
делегація слухачів Львівського регіонального інституту

       На виконання рішень Вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України щодо покращення виховної роботи серед слухачів та з метою налагодження тісної співпраці слухацьких рад регіональних інститутів, в інституті 15-17 жовтня 2008 року перебувала делегація слухачів Львівського регіонального інституту.
       Під час перебування в інституті було проведено низку зустрічей: з адміністрацією, деканатом та членами слухацького врядування ОРІДУ.
       У перший день гості ознайомилися з матеріально-технічною базою інституту.
       Слухачі зі Львова були присутні на заняттях, що проводилися для другого курсу денної форми навчання факультету державного управління.
       16 жовтня гості зі Львова прийняли участь в проведені круглого столу на тему "Державна служба в Україні очима молоді".
       15-16 жовтня було організовано оглядові екскурсії по визначних місцях м. Одеса, під час яких відвідано Одеську філармонію, Приморський вокзал, будинок Одеської мерії, Одеський археологічний музей тощо.
       Подією для гостей зі Львову стало відвідування Одеського національного академічного театру опери та балету, де відбулася вистава "Кармен" за однойменною новелою П.Меріме.
       В останній день візиту була проведена підсумкова зустріч з членами слухацького самоврядування ОРІДУ, де обговорювалися питання подальшої взаємної співпраці, спільних планів тощо.
       Зустріч слухачів двох інститутів з південного та західного регіонів України продемонструвала наявність спільних професійних інтересів у зміцненні Української державності та підвищення авторитету у світі.