Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

18 лютого 2008 року відбувся візит
до Генерального Консульства Китайської Народної Республіки в Одесі

       18 лютого 2008 року відбувся візит представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з директором Інституту М.М. Іжею до Генерального Консульства Китайської Народної Республіки в Одесі.
       З боку представництва дипломатичної установи КНР в Одесі участь у зустрічі взяли: Генеральний Консул Китайської Народної Республіки пан Сунь Ліньцзян, заступник Генерального Консула пані Лі Сяобінь, віце-консули пан Лі Цзюнь та пан Ван Венцьі.
       В ході візиту було обговорено низку питань щодо встановлення професійних зв'язків між ОРІДУ та китайськими навчальними закладами, які готують державних службовців за високими світовими стандартами, а також про визначну роль Генерального Консульства КНР в Одесі у встановленні таких зв'язків. В рамках проведення зустрічі представниками Генерального Консульства КНР в Одесі була високо оцінена роль і місце Інституту, як унікального навчального закладу Півдня України, який готує нову генерацію держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування, спроможних активно і професійно працювати в динамічних умовах світового розвитку. З боку представників Одеського регіонального інституту були висловлені пропозиції щодо подальшої співпраці із представниками дипломатичних установ КНР в Україні та міжнародними експертами, організації спільних комунікативних заходів на базі ОРІДУ.
       В цілому, зустріч пройшла на високому організаційному рівні в теплій та дружній атмосфері.