Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

19 березня 2009 року відбувся робочий візит
Почесного Консула Латвійської Республіки в Одесі
пані Алексєнко Олени Лоренсівни.


       19 березня 2009 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) Почесного Консула Латвійської Республіки в Одесі пані Алексєнко Олени Лоренсівни.
       Під час зустрічі з директором ОРІДУ М.М. Іжею пані Алексенко розповіла про основні напрямки діяльності Почесного Консульства Латвії в Одесі, проекти, які успішно реалізуються в Одесі та області. Зокрема, була надана інформація щодо програми теоретичних та практичних семінарів у сфері житлово-комунального господарства, які проводяться в м. Рига для спеціалістів Одеси та Одеського регіону.
       Зі свого боку, директор ОРІДУ М.М. Іжа поінформував п. Алексенко про історію міжнародного співробітництва Інституту, підкреслив важливість вивчення міжнародного досвіду країн - членів Європейського Союзу та висловив зацікавленість у започаткуванні довготривалої та плідної співпраці із навчальними закладами Латвійської Республіки.
       В ході зустрічі була обговорена можливість проведення круглих столів з питань європейської інтеграції для слухачів та студентів Інституту, а також можливість запрошення європейських експертів з питань житлово-комунального господарства з метою проведення начальних семінарів на базі ОРІДУ.
       Обидві сторони висловили сподівання на продовження співпраці.(*примітка - текст інформаційного повідомлення узгоджено із
Почесним Консулом Латвійської Республіки в Одесі
пані Алексєнко О. Л. )