Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
19 травня 2008 року відбувся круглий стіл у форматі відео-конференції
на тему "Сучасні Європейські інструменти у галузі місцевого та регіонального розвитку".

        19 травня 2008 року в Національної академії державного управління при Президентові України відбувся круглий стіл у форматі відео-конференції на тему "Сучасні Європейські інструменти у галузі місцевого та регіонального розвитку".
        Учасниками конференції були представники всіх регіональних інститутів, Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Фонду сприяння місцевого самоврядуванню, Делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, регіональних та міських органів публічного управління.

        На круглому столі обговоренні наступні питання:

  • Імплементація Європейської хартії місцевого самоврядування в Україні та сучасний стан співробітництва між Україною та Радою Європи в галузі місцевого самоврядування;
  • Новий додатковий протокол до Європейської хартії місцевого самоврядування;
  • Впровадження європейських інструментів у галузі місцевого та регіонального розвитку;
  • Стратегія ефективного управління на місцевому та регіональному рівнях;
  • Впровадження етичних стандартів на місцевому рівні.

        Від Одеського регіонального інституту державного управління у відео-конференції приймали участь директор М.М. Іжа, заступники директора, декани факультетів, начальники структурних підрозділів інституту, слухачі денної та заочної форм навчання. Також на цьому заході був присутній О.А. Прокопенко - секретар Одеської міської ради.