Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

       На виконання рішень Вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України щодо покращення виховної роботи серед слухачів та з метою налагодження тісної співпраці слухацьких рад регіональних інститутів, в інституті з 30 березня по 01 квітня 2009 року перебувала делегація слухачів Дніпропетровського регіонального інституту.
       30 березня відбулась зустріч слухачів Дніпропетровського інституту з в.о. декана факультету державного управління Поповим М.П., який ознайомив гостей з історією та діяльністю інституту, з матеріально-технічною базою інституту, провів оглядову екскурсію по навчальному корпусу.
       Після зустрічі делегацію із Дніпропетровська було запрошено на інститутський музичний шоу-конкурс "Міс та Містер ОРІДУ".
       31 березня слухачі з Дніпропетровська відвідали лекцію з дисципліни "Основи аналізу державної політики" професора Балабаєвої З.В. та практичне заняття з дисципліни "Політика європейської інтеграції" доцента Овчара О.М. згідно розкладу занять 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління.
       Також у рамках візиту було проведено екскурсію по м.Одесі, під час якої гості мали можливість відвідати історичні місця нашого славетного міста, Одеську філармонію, Приморський вокзал, будинок Одеської мерії, Одеський археологічний музей тощо.
       Дуже приємним є той факт, що приїзд делегації із ДРІДУ співпав із святкуванням в Одесі "Дня сміху". Гостей було запрошено на святковий концерт та "Гуморину - 2009".
       В рамках програми візиту була проведена зустріч з активом слухацького самоврядування, на якій обговорювались питання щодо організації та діяльності слухацького самоврядування в інститутах та проблеми ефективності державної служби. Представники обох сторін висловили впевненість в тому, що започатковані відносини між радами слухачів Одеського та Дніпропетровського регіональних інститутів матимуть своє продовження.


Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©