Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

        1 грудня 2009 року в усьому світі відзначають День боротьби зі СНІДом, говорять про те, як уберегти людство від глобальної епідемії. З цієї нагоди в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено круглий стіл для студентів за темою: "Актуальні питання ВІЛ інфекції в Одесі й Одеській області". Захід відбувся за участю лікаря-терапевта Одеського обласного центру по профілактиці та боротьбі зі СНІДом Лукіяненко Валентини Анатоліївни.
       Під час проведення круглого столу студенти, що небайдужі до проблеми, отримали інформацією про шляхи розповсюдження захворювання та способи запобігання його поширенню, можливості проходження безкоштовного тестування на ВІЛ, контактною інформацією організацій, що займаються проблемами ВІЛ/СНІДУ.
       Також протягом дня на екрані телевізора в фойє інституту транслювались відеоматеріали з інформацією про ВІЛ-інфекцію та правила, яких необхідно дотримуватись для боротьби з епідемією.
Фотогалерея додається.