Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайтуІнформація відділу міжнародних зв'язків

   09 - 13 липня 2007 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України був проведений другий етап навчання для державних службовців Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополь щодо підготовки інфраструктурних інвестиційних проектів у відповідності з європейськими стандартами. Семінар проводився в рамках спільного проекту Міністерства економіки України, Міністерства міжнародного розвитку Великої Британії (DFID) та Канадського агентства міжнародного розвитку (CIDA) "Регіональне врядування та розвиток".
Директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України М.М.Іжа взяв участь в урочистому відкритті семінару. М.М.Іжа звернув увагу учасників навчання на те, що на сьогодні в Україні існує великий попит на фахівців, які спроможні розробляти інфраструктурні інвестиційні проекти у відповідності з європейськими стандартами. ОРІДУ НАДУ при Президентові України співпрацює з навчальними закладами та організаціями багатьох країн світу, вивчає та акумулює найкращій міжнародний досвід. До навчального процесу залучаються провідні фахівці країн Європейського Союзу, США, Канади тощо. Завдяки цьому ті, хто навчаються в Інституті, мають можливість опановувати навички розробки інвестиційних проектів в процесі засвоєння магістерських програм з державного управління та управління проектами.
   Даний семінар проводили досвідчені польські експерти Рафал Шпорко, Павел Свяневіч та Аркадіуш Бакержинські.
   За результатами навчання учасники отримали міжнародні сертифікати.За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до відділу міжнародних зв'язків ОРІДУ особисто або за тел. 63-95-14.

19 липня 2007 року