Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

НАРАДА З ПИТАНЬ ПОКРАЩЕННЯ СПІВПРАЦІ ІНСТИТУТУ
З ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПІВДНЯ УКРАЇНИ

   24 жовтня 2008 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась нарада з питань покращення співпраці інституту з органами державної влади та органами місцевого самоврядування Півдня України, підвищення якості системи професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. В нараді взяли участь керівники Автономної Республіки Крим, Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей та м. Севастополь, а також представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної академії державного управління при Президентові України, територіальних управлінь Головдержслужби України Південного регіону (список додається).
   Тези доповіді директора інституту та проект рекомендацій наради заздалегідь було розміщено на сайті інституту та електронною поштою направлено учасникам наради. Пропозиції та доповнення, що надійшли до початку наради, були враховані при доопрацюванні проекту рекомендацій.
   Для учасників наради були підготовлені різноманітні аналітичні матеріали, зокрема аналіз кількості вступників до інституту, а також аналіз працевлаштування випускників за 2006-2008 роки по окремих регіонах Півдня України.
   На нараді виступили голова Одеської обласної державної адміністрації Сердюк М.Д., голова Одеської обласної ради Скорик М.Л., перший віце-президент Національної академії Оболенський О.Ю., директор інституту Іжа М.М., народний депутат України Гриневецький С.Р., завідувач сектору Південних регіонів Управління регіональної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Рудіков А.В., міністр Ради міністрів АРК Рогозенко А.В., голова Рахункової плати АРК Поліщук В.В., начальник управління державної служби Головдержслужби України в Одеській області Козік А.А. та інші учасники наради. Рекомендації наради з урахуванням висловлених доповнень були одноголосно підтримані учасниками наради.
   У рамках наради відбулась зустріч учасників наради зі слухачами та професорсько-викладацьким складом інституту. Зустріч відкрив директор - Іжа М.М., після чого з інформацією про перспективи розвитку Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів виступив перший віце-президент академії Оболенський О.Ю. Під час зустрічі учасники наради надали відповіді на численні запитання щодо впровадження результатів магістерських досліджень у практику роботи органів влади, проходження стажування і працевлаштування випускників інституту, а також залучення представників вищих органів влади до навчального процесу в інституті.
   Захід викликав значний інтерес у представників засобів масової інформації.
   Також для учасників наради було організовано екскурсію по м. Одесі з відвідуванням Національного театру опери та балету. На пам'ять про участь у нараді всім її учасникам було вручено колективні фотографії.    Доопрацьовані рекомендації наради розміщено на сайті інституту і надіслано всім учасникам наради для врахування їх при організації відповідної роботи.
   У Національній академії державного управління при Президентові України 6 листопада відбувся телеміст за участю керівництва академії та регіональних інститутів державного управління, на якому Перший віце-президент Національної академії Оболенський О.Ю. дав позитивну оцінку нараді, проведеній в Одеському регіональному інституті. За дорученням Олексія Юрійовича рекомендації наради будуть направлені всім регіональним інститутам, а також Секретаріату Президента України з проханням довести їх до відома Раді Міністрів Автономної Республіки Крим, обласним державним адміністраціям та міській державній адміністрації м. Севастополь.
   З метою впровадження в роботу рекомендацій наради в інституті найближчим часом буде видано відповідний наказ директора інституту.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ НАРАДИ
Фотоматеріали.