Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Лекція Президента Комісії державної служби Канади пані Марії Баррадос у форматі відеоконференції.


   21 січня 2009 року було проведено лекцію Президента Комісії державної служби Канади пані Марії Баррадос у форматі відеоконференції для представників Національної академії державного управління та її регіональних інститутів. Тема лекції: "Шляхи забезпечення професійності та політичної нейтральності державної служби". В своїй лекції п. М. Баррадос надала інформацію щодо державного устрою своєї країни, історичних аспектів та шляхів розвитку державної служби в Канаді, а також, зупинилася на особливостях роботи Комісії державної служби.
   Після лекції пані М. Баррадос відповіла на запитання з боку слухачів, аспірантів, докторантів та викладачів НАДУ та регіональних інститутів, які торкалися питань доцільності створення Комісії державної служби Канади, проведення реформування сфери державної служби, попередження корупції в державній службі, а також освітніх критеріїв, які необхідні для роботи на державній службі тощо.
   Наприкінці заходу президент НАДУ В.Т. Нанівська подякувала пані М. Баррадос за цікаву лекцію та можливість отримати корисну інформацію щодо канадського досвіду з питань функціонування державної служби та Комісії державної служби Канади, зокрема.

Інформація відділу міжнародних зв'язків
24 січня 2009 року