Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Робочий візит професора кафедри національної та міжнародної економічної політики Університету адміністративних наук м. Шпейєр (Німеччина) пана Андреаса Кнорра.


   В період з 19 по 23 січня 2009 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії держаного управління при Президентові України з робочим візитом перебував професор кафедри національної та міжнародної економічної політики Університету адміністративних наук м. Шпейєр (Німеччина) пан Андреас Кнорр.
   Під час зустрічі із керівництвом ОРІДУ проф. Кнорр поінформував присутніх про історію створення свого навчального закладу, його структуру, основні напрямки роботи. В свою чергу директор ОРІДУ М.М. Іжа ознайомив професора із системою підготовки державних службовців в НАДУ та її регіональних інститутах, специфікою роботи ОРІДУ. На зустріч було запрошено експерта СІМ, д-ра К. Веземанн, завдяки зусиллям якої відбувся даний візит.
   21 січня професор Кнорр провів лекцію "Процес прийняття управлінських рішень в країнах-членах ЄС" для слухачів І курсу факультету державного управління. В ході лекції слухачі ознайомились із функціонуванням органів влади ЄС та їх повноваженнями, отримали інформацію щодо процесу прийняття рішень в Європейському Союзі, та ролі кожної країни у цьому процесі.
   22 січня, професор А. Кнорр взяв участь у спільному телемості НАДУ із регіональними інститутами. В режимі відеозв'язку професор Кнорр поінформував присутніх про основні напрямки підготовки державних службовців у Німецькому університеті адміністративних наук м. Шпейєр, який готує управлінців вищої керівної ланки Німеччини. Також, проф. Кнорр розповів про структуру закладу та забезпечення процесу підготовки державних службовців, які проходять навчання на базі Німецького університету адміністративних наук м. Шпейєр. Окремо було зазначено про програми за якими навчаються іноземні студенти, та ресурси фінансування таких програм.
   Під час зустрічі із заступником директора ОРІДУ з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальником ЦПКК С.Г. Давтяном професор Кнорр мав можливість ознайомитись із роботою Центру підвищення кваліфікації кадрів, програмами навчання для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. В рамках зустрічі проф. Кнорр надав інформацію про форми та засоби підвищення кваліфікації у своєму навчальному закладі.
   Також, професор Андреас Кнорр зустрівся з представниками професорсько-викладацького складу кафедр економічної та фінансової політики, європейської інтеграції, державного управління на місцевого самоврядування і мав можливість ознайомитись із тематикою наукових досліджень, дисциплінами що викладаються, обмінятися досвідом роботи з українськими колегами.
   На заключній зустрічі у відділі міжнародних зв'язків професор Кнорр висловив свої сподівання на подальшу співпрацю між ОРІДУ та Університетом адміністративних наук м. Шпейєр.

Фотогалерея


Інформація відділу міжнародних зв'язків
24 січня 2009 року