Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG


   На виконання п.9 плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців обласної та районних державних адміністрацій у 2009 році, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 25 березня 2009 року №157/А-2009 "Про організацію підвищення кваліфікації державних службовців обласної та районних державних адміністрацій у 2009 році" 15 квітня 2009 року в приміщенні Красноокнянської райдержадміністрації відбувся виїзний одноденний тематичний семінар "Актуальні проблеми державного управління" для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування Красноокнянського району.
   Красноокнянський район останнім часом динамічно розвивається. Завершено будівництво нового пологового будинку Красноокнянської ЦРЛ розпочинається будівництво нового терапевтичного відділення, продовжується будівництво Старівської ЗОШ, почато будівництво дороги с. Ставрів - с.Красні Окни. Не зважаючи на кризу, в районі за останній час не зупинилося жодне підприємство, бюджетні підприємства своєчасно отримують заробітну плату. Значну роль у вирішенні цих та інших питань відіграє робота працівників місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування. Від їх компетенції, професійної підготовленості залежить якість надання послуг населенню району.
   Підготували семінар заступник директора - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Давтян С.Г., начальник методичного відділу ЦПКК Шматоваленко Л.С.
    У роботі семінару взяв участь заступник директора - начальник ЦПКК Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, кандидат наук з державного управління Давтян Степан Гургенович який висвітив тему "Взаємодія органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування". Особливу увагу викликали питання регламентації взаємодії місцевих органів державної влади з органами місцевого самоврядування. Під час дискусії, яка виникла між викладачем та слухачами було підкреслено необхідність дотримання регламентації, особливо з територіальними підрозділами центральних органів влади, що розташовані в районі. Тему було продовжено під час виступу доцента кафедри державного управління і місцевого самоврядування, кандидата політичних наук Крупника Андрія Семеновича "Прийняття управлінських рішень". Йшлося про необхідність не тільки прийняти необхідні документи, але знайти дієві механізми мотивації керівників та працівників до взаємодії. Учасники семінару погодились, що задоволення потреб мешканців району може стати одночасно як мотивацією для успішної взаємодії так і виміром результату діяльності органу публічної влади.
    Одну з найактуальніших тем "Правова та інституційна система Європейського союзу" роз'яснив доцент кафедри європейської інтеграції Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, кандидат психологічних наук Овчар Олег Михайлович.
На закінчення заступник директора, начальник Центру ПКК Давтян С.Г. відповідаючи на запитання слухачів поінформував присутніх про умови вступу і навчання в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
У роботі семінару взяли участь 85 осіб. За відгуками керівників району, семінар був проведений на високому організаційному рівні та був корисним, підготовлений науковцями інституту матеріал дуже цікавий і змістовний, корисний для використання в практичній роботі.


Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©