Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

НАВЧАЛЬНА ПОДОРОЖ СЛУХАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ДО НІМЕЧЧИНИ


    В період з 3 по 15 березня 2009 року група слухачів І курсу факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії держаного управління при Президентові України взяла участь у навчальній подорожі в рамках програми "Групові поїздки до Німеччини" Німецької служби академічних обмінів DAAD.
    Під час перебування в Німеччині представники Інституту відвідали низку організацій, навчальних закладів та органів влади цієї країни.
    Так, в м. Берлін були організовані зустрічі з представниками першої професійної школи публічного адміністрування "The Hertie School of Governance", де слухачі мали можливість ознайомитись із організацією навчального процесу, факультетами, навчальними планами тощо. Також, було організовано візит до представництва DAAD в Берліні, де була надана можливість дізнатися про критерії відбору до участі у різних програмах стажування та навчання у Німеччині.
    Наступним кроком в рамках програми стажування стало відвідування столиці федеральної землі Макленбург Верхня Померанія, м. Шверін. Тут відбулася зустріч із першим заступником мера міської ради м. Шверін та обговорення організації і роботи міської ради. Також, слухачі ОРІДУ мали можливість відвідати найбільшу теле- та радіостудію Північної Німеччини NDR, прослухати лекцію з питань політичної освіти населення у Фонді Конрада Аденауера.
    В рамках програми слухачі Інституту відвідали організації-партнери ОРІДУ: Університет технологій, підприємництва та дизайну м. Вісмар, Університет м. Росток, Вищу школу державного управління ФРН в м. Шпейері. Окрім того, відбувся візит до Інституту управління та поліції та права м. Гюстров (партнер ЛРІДУ) та Ерфуртський університет - Школу державної політики Ерфурта (Erfurt School of Public Policy (ESPP)).
    Окрім професійної складової програми стажування, слухачі факультету державного управління мали можливість отримати безцінний досвід знайомства із культурною та історичною спадщиною Німеччини, познайомитись із традиціями німецького народу.
    За результатами стажування буде підготовлено презентацію для слухачів, студентів та співробітників ОРІДУ.
   

Фотогалерея додається.