Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


    В період з 9 по 12 червня 2009 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з офіційним візитом відвідав ректор Волгоградської академії державної служби (ВАДС) (м. Волгоград, Російська Федерація), професор І.О. Тюменцев.
   10 червня професор Тюменцев зустрівся із директором ОРІДУ М.М. Іжею, першим заступником директора А.Г. Ахламовим, заступником директора з наукової роботи В.М. Кривцовою, заступником директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальником ЦПКК С.Г. Давтяном. Під час зустрічі директор Інституту ознайомив професора Тюменцева з системою підготовки українських державних службовців в Національній академії державного управління при Президентові України (НАДУ) та її регіональних інститутах, основними напрямками діяльності ОРІДУ, новими спеціальностями та формами навчання, що запроваджуються. Особливу увагу було приділено процесу модернізації системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, яка триває в НАДУ та регіональних інститутах з 2006 року.
   В свою чергу професор Тюменцев розповів про основні напрямки роботи Волгоградської академії державної служби, шляхи реформування навчального закладу, історію співробітництва з міжнародним партнерами. Під час зустрічі були обговорені питання співпраці між ОРІДУ та ВАДС, а саме: можливість публікацій в наукових виданнях сторін, проведення спільних наукових досліджень, підготовки програм стажувань-обмінів для слухачів, студентів та співробітників навчальних закладів.
   Після зустрічі ректор ВАДС був запрошений в Центр підвищення кваліфікації кадрів Інституту, де було проведено презентацію з інформаційними виступами заступника директора - начальника Центру ПКК С.Г. Давтяна і начальників структурних підрозділів ЦПКК про напрямки роботи з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування південного регіону України, здобутки і напрацювання.
   Професор Тюменцев зацікавився системою визначення потреб у підвищенні кваліфікації, організації підготовки і проведення навчальних семінарів, а також методами моніторингу навчального процесу в ЦПКК.
   Після презентації професор Тюменцев мав можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою ОРІДУ, відвідав центр дистанційного навчання, спеціалізовані аудиторії, зал електронних носіїв бібліотеки Інституту, зустрівся із професорсько-викладацьким складом кафедри філософських та соціально-політичних наук. Також 10 червня ректор ВАДС провів лекцію на тему "Смутний час в Росії на початку ХVІІ сторіччя: нові напрямки дослідження" для слухачів денної та заочної форм навчання факультету державного управління, аспірантів та докторантів Інституту.
   В рамках візиту 11 червня 2009 року відбулося урочисте підписання Угоди про співробітництво між Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Волгоградською академією державної служби. На церемонії підписання Угоди був присутній консул Генерального консульства Російської Федерації в Одесі пан. М. О. Пайков. Сторони висловили сподівання на результативну та довготривалу співпрацю між навчальним закладами.

Фотогалерея додається.