Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Урочисті збори з нагоди початку нового навчального року

      1 вересня 2009 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди початку нового навчального року.
      На урочистих зборах були присутні керівництво інституту, науково-педагогічні працівники, а також слухачі, студенти, та їх батьки. Серед гостей були присутні керівники центральних органів влади та органів публічної влади Південного регіону України:
      Тертишна Олена Анатоліївна - заступник начальника Головного управління державної служби України;
      Рудіков Андрій Валентинович - заступник завідуючого відділом з питань організації діяльності місцевих державних адміністрацій управління регіональної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України;
      Городничий Юрій Максимович - заступник міністра Ради міністрів Автономної Республіки Крим - начальник управління з організаційних питань;
      Белюк Сергій Олександрович - т.в.о. заступника голови - керівника апарату Одеської обласної державної адміністрації;
      Волошин Віталій Едуардович - керівник апарату Одеської обласної ради;
      Філіпчук Володимир Станіславович - голова Громадської ради інституту, Герой України, почесний громадянин м. Одеса, депутат Одеської міської ради, Голова обласного відділення Ради миру, Заслужений працівник промисловості України;
      Козік Анатолій Антонович - начальник управління Головдержслужби України в Одеській області, член Громадської ради інституту;
      Буратинський В'ячеслав Васильович - голова Федерації профспілок Одеської області, член Громадської ради інституту;
      Матюх Оксана Володимирівна - генеральний директор Одеської обласної державної телерадіокомпанії, член Громадської ради інституту.
      На урочистих заходах були присутні представники засобів масової інформації Одеського регіону.
      Привітання колективу інституту з початком нового навчального року надіслали Президент України В.А. Ющенко, ректор Національної академії державного управління при Президентові України В.П. Приходько, начальник Головного управління державної служби України Т.В. Мотренко, голова Одеської обласної державної адміністрації М.Д. Сердюк, голова Одеської обласної ради М.Л. Скорик.
      Особисто привітали всіх присутніх директор інституту Іжа Микола Михайлович, а також почесні гості урочистих заходів Белюк С.О., Тертишна О.А., Волошин В.Е., Філіпчук В.С.
      Від слухачів та студентів інституту присутніх привітали голова Ради студентського самоврядування Ірина Коваль та голова Ради слухачів Віктор Покотило, які запросили першокурсників вступити в дружну студентську сім'ю.
      Зі словами подяки та привітання від першокурсників до присутніх звернулись слухач спеціальності "Державне управління" Яна Алєксєєва та студент спеціальності "Менеджмент" Олег Сидоренко.
      Директор інституту Іжа Микола Михайлович вручив першокурсникам символічні студентський квиток і ключ від знань, а також побажав всім успіхів у навчанні.
      Концертна програма заходу підготовлена Центром культури студентів та слухачів інституту на чолі з Пінчук Оленою Ігоревною. Зі сцени пролунали: танок з віночками у виконанні студентів факультету менеджменту, вокальна композиція "Дівчина-весна" у виконанні Оксани Яцун та Ганни Луханіної, гімн "Гаудеамус" у виконанні вокального проекту "Арієс", учасниками якого також є слухачі інституту.
      Після закінчення урочистих заходів заступник начальника Головного управління державної служби України Тертишна Олена Анатоліївна розпочала навчально-виховний процес лекцією для слухачів, студентів та працівників інституту на тему: "Державна служба України в історичному контексті: проблеми становлення та розвитку".
      У 2009 році за підсумками вступної кампанії слухачами факультету державного управління зараховано 346 осіб.
      На навчання за державним замовленням на спеціальності в галузі знань "Державне управління" зараховано 129 осіб, з них 35 - на денну форму навчання, 15 - на вечірньо-заочну, 56 - на заочну та 23 - на заочно-дистанційну форму. Таким чином план прийому на навчання за державним замовленням виконано повністю.
      На спеціальності в галузі знань "Державне управління" зараховано 217 осіб на договірних засадах, з них 8 - на денну форму навчання, 14 - на вечірньо-заочну, 161 - на заочну та 34 - на заочно-дистанційну форму.
      Слухачами та студентами факультету менеджменту у 2009 році зараховано 212 осіб, з них 100 осіб на спеціальність "Управління проектами", 38 осіб - на спеціальність "Менеджмент організацій" та 74 особи на спеціальність "Менеджмент".
      Одеський регіональний інститут державного управління є головним закладом загальнонаціональної системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та керівних кадрів підприємницьких структур Півдня України найвищого IV рівня акредитації.
      Сфера діяльності інституту поширюється на Автономну Республіку Крим, Вінницьку, Миколаївську, Одеську, Херсонську області та місто Севастополь. За чотирнадцять років свого існування Одеським регіональним інститутом державного управління підготовлено більше 2,5 тисяч магістрів державного управління.
      Вже другий рік поспіль інститут займає перше місце серед вищих навчальних закладів гуманітарного профілю Одеського регіону. Професори, доктори наук, доценти та кандидати наук становлять 80 відсотків викладачів інституту. Це - один з найвищих показників якісного складу викладачів серед вищих навчальних закладів м. Одеси. До навчального процесу також постійно залучаються висококваліфіковані науково-педагогічні та наукові кадри, провідні фахівці Києва та Одеси, вчені зарубіжних країн, фахівці-практики Одеської області, які мають значний досвід роботи в органах державного управління та місцевого самоврядування, в сфері бізнесу та управління.
      Для підготовки спеціалістів високої кваліфікації в інституті створено розвинуту матеріально-технічну базу: чотириповерховий навчальний корпус, спеціалізовані аудиторії, зал для проведення відеоконференцій, аудиторія для заочно-дистанційної форми навчання, сучасна бібліотека та зала електронних носіїв інформації, відремонтована цього року актова зала, дев'ятиповерховий гуртожиток готельного типу з кімнатами на дві особи, їдальня, буфет, сучасна комп'ютерна техніка, аудіо- та відеоапаратура. Інститут підключено до міжнародної інформаційної мережі Інтернет, запроваджено систему електронного документообігу та діловодства.

Фотогалерея додається.