Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

     Інформація з сайта Управління Прес-служби Міністерства оборони України.

     Питанням підвищення рівня кваліфікації військових медиків була присвячена зустріч з їхніми цивільними колегами, яка відбулася у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону, що в Одесі.

     19 лютого, в Одесі, у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону відбулася зустріч військових медиків з представниками кафедри управління охороною здоров'я та валеології Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
     Даний захід було проведено з метою ознайомлення медичного персоналу Центру з програмою навчання на кафедрі та подальшими перспективами щодо кар'єрного зростання осіб у галузі охорони здоров'я.
     Як зазначив у своїй промові завідувач кафедри кандидат медичних наук Олександр Корвецький, сучасні умови потребують від керівників органів та закладів охорони здоров'я нових знань й вмінь та здатності працювати у мінливому соціально-економічному середовищі.
     - Саме програма підготовки магістра державного управління зі спеціалізацією "Управління охороною здоров'я" надає унікальну можливість набути системний погляд на місце й роль громадського здоров'я у політичній та соціально-економічній сфері держави, зрозуміти взаємозв'язок стану громадського здоров'я і тих процесів, що відбуваються в країні, - підкреслив завідувач кафедри Олександр Корвецький. - Також надає можливість з'ясувати роль державної та регіональної політики, державного управління та місцевого самоврядування щодо покращення функціонування системи охорони здоров'я в цілому.
     За його словами, починаючи з 1998 року, коли була створена кафедра управління охороною здоров'я та валеології, після успішного завершення заочної форми навчання диплом з кваліфікацією магістрів державного управління вже отримали 267 осіб з різних областей України, серед яких 8 представників військового медичного закладу. До речі, цей диплом надає змогу у подальшому реалізувати себе з практичного боку як державного управлінця у різноманітних сферах медичної діяльності.
     Завідувач кафедри Олександр Корвецький також додав, що системні фундаментальні знання й навички, які слухачі отримають під час навчання, допоможуть їм працевлаштуватися у різних сферах та на різних посадах у владі та бізнесі та корінним чином змінити сферу діяльності незалежно від попереднього місця роботи та базової освіти.

Фотогалерея додається.