Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Святкування Дня захисника Вітчизни колективом інституту


     23 лютого 2010 року представники колективу, слухачі та студенти Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяли участь в урочистих зборах з нагоди Дня захисника Вітчизни. Головуючий заходу - директор інституту Микола Михайлович Іжа побажав всім присутнім надійного родинного тилу, багатирського здоров'я, звершення всіх мрій і побажань. Окрім директора, присутніх привітали зі святом: Овчаренко Юрій Олексійович - полковник, докторант інституту, доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук, Кудрявцева Ольга Володимирівна - голова профспілкового комітету. Приєднався до привітань і Савченко Яків Андрійович - учасник бойових дій, ветеран Великої Вітчизняної війни, доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук, який згадав бойові дні та побажав присутнім завжди бачити лише мирне чисте небо над головою.
     Творчими номерами з Днем захисника Вітчизни присутніх привітали представниці прекрасної половини слухацького самоврядування, а також представники студентського самоврядування, члени Центру культури слухачів та студентів інституту Луханіна Ганна, Яцун Оксана та Євтодій Олексій.
     Окрім цього студенти підготували святкову фотопрезентацію та музичні привітання, які транслювалися протягом дня на великому екрані в фойє першого поверху та на внутрішньому радіо інституту.
     Наприкінці заходу від імені учасників урочистих зборів група у складі працівників і студентів інституту вшанувала пам'ять тих, хто відстояв свою Батьківщину в роки Великої Вітчизняної війни, та поклала квіти до Меморіалу на площі 10 Квітня.

Фотогалерея додається.