Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

24 лютого 2010 року студенти та слухачі інституту
відвідали фотодокументальну виставку "Одеській області - 78"
      З нагоди відзначення 78-річчя створення Одеської області студенти та слухачі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідали фотодокументальну виставку "Одеській області - 78", відкриття якої відбулося 24 лютого 2010 року в приміщенні Одеського історико-краєзнавчого музею. Виставка присвячена висвітленню історії створення та розвитку нашого регіону в адміністративному аспекті. Зокрема, до уваги гостей представлені документальні матеріали (документи, фотографії, особисті речі відомих діячів Одещини), що характеризують основні етапи історичного, соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області.
      Перед гостями виставки та журналістами виступив заступник директора Одеського історико-краєзнавчого музею з наукової роботи Слюсар Юрій Олександрович, який окреслив основні завдання виставки, розповів про ідеї та процес її створення, а також підкреслив, що ефективне регіональне управління сьогодні можливе лише за умов вивчення історії регіону, усвідомленого аналізу попереднього досвіду роботи та побудови обґрунтованих висновків на їх основі.
      В ході екскурсії особливу увагу слухачів та студентів інституту привернув стенд, присвячений культурному розвитку регіону. Жваву дискусію викликали матеріали про розвиток та становлення всесвітньовідомих закладів культури: театру опери та балету, українського драматичного театру, одеської кіностудії, одеських музеїв тощо.
      Наприкінці заходу співробітники музею надали цікаві та змістовні відповіді на питання представників інституту. Слухачі та студенти, в свою чергу, щиро подякували та висловили бажання і надалі вивчати історію розвитку нашого регіону та найближчим часом відвідати й інші "перлини" його культурного життя.

Фотогалерея додається.