Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту      В період з 23 по 26 лютого 2010 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) експерта проекту Твіннінг п. Вітольда Мікуловського.
23 лютого п. Мікуловський зустрівся з директором Інституту М.М. Іжею та заступником директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальником ЦПКК С.Г. Давтяном. Під час зустрічі експерт був ознайомлений з основними напрямками діяльності ОРІДУ, новими спеціальностями та формами навчання, які запроваджуються в Інституті, взаємодією з органами державної влади. Директор ОРІДУ М.М. Іжа розповів про історію співпраці Інституту із європейськими партнерами в області професійного навчання державних службовців та підкреслив важливість участі Інституту у міжнародних проектах. В свою чергу п. Мікуловський надав інформацію про цілі та очікувані результати проекту Твіннінг, а також про свою роботу в рамках ІІ компоненту "Удосконалення ефективності організації та управління НАДУ та регіональних інститутів".
      24 лютого п. Мікуловський зустрівся з організаторами навчального процесу І заступником директора А.Г. Ахламовим та начальником навчально-методичного відділу С.К. Фурман. Під час зустрічі експерт проекту Твіннінг отримав інформацію про специфіку підготовки магістрів державного управління за різними формами навчання, факультети та кафедри, зміст навчальних програм. Особливу зацікавленість експерта викликала система моніторингу навчального процесу та, зокрема, запроваджена в Інституті система відеомоніторингу. Також п. Мікуловський зацікавився процедурою ліцензування нових спеціальностей, організацією роботи школи викладацької майстерності, проходженням викладачами Інституту стажування в органах державної влади.
      Після зустрічі п. Мікуловський ознайомився з матеріально-технічною базою ОРІДУ. Він відвідав спеціалізовані аудиторії, обладнані сучасними технічними засобами для проведення занять, актову залу, центр дистанційного навчання, зустрівся з працівниками бібліотеки, редакційно-видавничого відділу та управління персоналом. До уваги п. Мікуловського було запропоновано презентацію заочно-дистанційної форми навчання, яка була підготовлена та проведена начальником управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Ю.Б. Пігарєвим, начальником центру дистанційного навчання О.Л. Гадомським, заступником начальника навчально-методичного відділу А.В. Попковою.
      У другій половині дня 24 лютого відбулась зустріч п. Мікуловського з начальником та керівниками структурних підрозділів Центру підвищення кваліфікації кадрів. Під час зустрічі експерта було ознайомлено зі структурою, працівниками, матеріально-технічною базою, системою підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування, основними напрямками діяльності Центру ПКК. Заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальник Центру ПКК С.Г. Давтян зробив презентацію про історію, основні досягнення Центру ПКК за останні 5 років, систему роботи з надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації кадрів органів публічної влади південного регіону України, основні пріоритетні напрями роботи у поточному році.
      В рамках програми візиту 25 лютого п. Мікуловський зустрівся з заступником начальника Управління державної служби Головдерслужби України в Одеській області О.І Яворською. В ході зустрічі європейський експерт мав можливість дізнатися про нормативну базу, яка регламентує роботу Управління державної служби Головдерслужби України в Одеській області, взаємодію із кадровими службами органів державної влади та місцевого самоврядування, ознайомився із процедурою визначення потреб у підвищенні кваліфікації, системою оцінювання професійних знань та навичок державних службовців.
      На підсумковій зустрічі з керівництвом Інституту 25 лютого п. Мікуловський висловив подяку директору ОРІДУ М.М. Іжі та всім співробітникам Інституту за відкритість та готовність до співпраці, змістовні зустрічі і презентації, а також відзначив важливість та корисність інформації, яку він отримав в ході візиту. Зі свого боку директор Інституту М.М. Іжа відзначив високий професіоналізм експерта та висловив готовність до подальшої спільної роботи в рамках проекту Твіннінг з метою підвищення ефективності підготовки управлінців в умовах конкурентного середовища.


Фотогалерея додається.