Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
       1 березня 2010 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) отримав Міжнародні сертифікати IQNet та DQS, що підтверджують успішне впровадження і використання в інституті системи управління якістю відповідно до вимог стандарту ISO 9001: 2008.
       Міжнародні сертифікати урочисто вручені директору інституту Миколі Михайловичу Іжі на апаратній нараді перед колективом інституту. Вручив сертифікати та привітав колектив головний аудитор систем управління в Системі сертифікації DQS (Німеччина) Олександр Юрійович Береговенко.
       Інститут є першим вищим навчальним закладом Півдня України та першим в системі регіональних інститутів Національної академії державного управління при Президентові України, що успішно запровадив в роботу систему управління якістю та отримав відповідні міжнародні сертифікати. Це надало можливість використання сучасного менеджменту в роботі підрозділів інституту, а також надання практичної допомоги органам публічної влади.
       Отриманню міжнародних сертифікатів передувала тривала підготовка. Робочою групою у складі керівництва та представників структурних підрозділів інституту протягом двох років розроблено та запроваджено в роботу систему управління якістю відповідно вимог стандарту ISO 9001: 2008, що, за підсумками внутрішніх та зовнішніх аудитів, значно покращило якість надання освітніх послуг та науково-експертного супроводу діяльності органів публічної влади.

Вітаємо слухачів, студентів та колектив інституту!      
Фотогалерея додається.