Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
       3 березня 2010 року начальник відділу міжнародних зв'язків ОРІДУ НАДУ при Президентові України А.П. Маєв, а також слухачі факультету державного управління, які вивчають французьку мову Н. Данькіна, Ю. Шпичка, С. Куртєв відвідали конференцію на тему "Що таке Сенат Франції?", яка проходила на базі Альянс Франсез в Одесі (вул. Садова 3).
       Конференцію проводили п. Сімон Дютур, сенатор від департаменту Гар (регіон Лангедок-Руссільон), та п. Жерар Сезар, сенатор від департаменту Жіронда (регіон Аквітанія).
       Під час конференції аудиторія отримала інформацію про адміністративний устрій Франції, виборчу систему країни, процедуру прийняття законодавчих актів у двопалатному парламенті. Також сенатори Французької Республіки розповіли про своє бачення перспектив розширення Європейського Союзу та проблеми, які пов'язані з цим процесом, поділилися враженнями щодо зустрічей з депутатами Верховної Ради України, які вони мали в ході свого візиту.
       Французькі парламентарі із задоволенням відповіли на численні запитання аудиторії, які стосувалися перспектив європейської інтеграції України, спрощення візового режиму між Україною та ЄС, розвитку співробітництва між українськими та французькими містами та регіонами. Представники Інституту, зокрема, поцікавились принципами формування територіальної політики у Франції та впливом політичних чинників на цей процес, а також проблемами втілення в життя реформи державної служби, яка була проголошена Президентом Франції Ніколя Саркозі.
Фотогалерея додається.