Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Святкування Міжнародного жіночого дня
колективом інституту

       5 березня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочисті збори колективу з нагоди Міжнародного жіночого дня.
       Під час заходу директор інституту Микола Михайлович Іжа від всього серця привітав всіх жінок інституту з прекрасним святом весни та побажав здійснення всіх планів та мрій, радості й творчого натхнення. Щирі слова вітання від профспілкового комітету та чоловічої половини інституту висловив заступник директора Степан Гургенович Давтян.
       До слів привітання приєдналися слухачі та студенти інституту - з Міжнародним жіночим днем присутніх привітали голова слухацького самоврядування Віктор Віліжинський та представник студентського самоврядування Денис Тотарь.
       За активну участь у всеукраїнській благодійній акції "Почуйте всі!" Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до Серця" директор інституту нагородив почесною грамотою міністерств - організаторів акції голову профспілкового комітету Ольгу Володимирівну Кудрявцеву.
       Теплі слова привітання та вокальні композиції подарували жінкам представники Центру культури слухачів та студентів інституту.
       Чоловіки інституту від імені профспілкового комітету привітали представниць прекрасної половини колективу квітами та солодкими подарунками.


Фотогалерея додається.