Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
       17 березня відбулась відеоконференція за участю Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (Україна) та
Орловською регіональною академією державної служби ( Російська Федерація) на тему : "Особливості бюджетного процесу в Україні та в Росії".
       На відеоконференції були присутні викладачі кафедри економічної та фінансової політики, аспіранти, слухачі факультету державного управліния.
       Присутніх привітали директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України Іжа Микола Михайлович та ректор Орловської регіональної академії державної служби
Ніцевич Віктор Францевич. Модераторами виступили від ОРІДУ НАДУ завідувач кафедри економічної та фінансової політики Ахламов А.Г., від ОРАДС - Овчиннікова Оксана Петрівна - завідувач кафедри.
       На відеоконференції виступили: С.М. Козинский, доцент кафедри економічної та фінансової політики з повідомленням на тему "Особливості економічної ситуації в Україні" , С.В. Осадчук, доцент кафедри економічної та фінансової політики з повідомленням "Особливості бюджетного процесу в Україні" , О.В. Голинська, старший викладач кафедри економічної та фінансової політики з повідомленням "Специфіка формувания місцевих бюджетів в Україні" .
       Зі сторони ОРАДС виступили доцент кафедри економічної та фінансової політики Збинякова Е.А. з повідомленням на тему"Бюджетні реформи в Росії:ретроспектива та поточний стан"; с. викладач кафедри економічної та фінансової політики Кваніна І.В. з повідомленням "Механізм фінансування видатків бюджету на підставі використання державного завдання"
       В ході проведення зустрічі були обговорені питання, які стосуються особливостей сучасного бюджетного процесу в Україні та Росії.
       Державною телерадіокомпанією м. Орел проводилася зйомка телемосту. Сюжет продемонстровано на місцевому телевізійному каналі 17 березня у вечірньому ефірі.
       В результаті зустрічі досягнуто домовленості щодо випуску збірника матеріалів у вигляді робочих публікацій.
       На завершення були підведені підсумки роботи та висловлені сподівання про подальшу співпрацю.
Фотогалерея додається.