Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
        В рамках співпраці Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів з Вищою школою державного управління поліції та права м. Гюстров (Німеччина) випускниця факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України п. Олена Скоропад пройшла другий етап стажування на базі німецького навчального закладу. Стажування, яке проходило в період з 8 по 28 березня 2010 року, носило практичний характер та передбачало роботу у відділі кадастру районної ради міста Гюстров. Ознайомитись із роботою цього підрозділу слухачка мала можливість під час першого етапу стажування (10 жовтня - 1 листопада 2009 року), яке вона проходила разом з двома представниками ЛРІДУ НАДУ при Президентові України. Основними завданнями, які виконувала стажерка, були ведення діловодства у відділі та підготовка відповідей на звернення громадян. Також представниця Інституту мала можливість ознайомитись з програмним забезпеченням, яке використовується німецькими колегами, попрацювати з архівними матеріалами.
       22 березня 2010 року в рамках програми стажування представниця ОРІДУ відвідала парламент Німеччини (Бундестаг, м. Берлін). Помічники депутату Бундестагу п. Крістоф Веземанн та п. Марко Міхель детально розповіли про свою роботу та провели для стажерів з України оглядову екскурсію із відвідуванням зал засідань та партійних офісів Бундестагу.
       26 березня 2010 року відбулась зустріч українських стажерів із директором Вищої школи державного управління, поліції та права м. Гюстров, професором Бодо Вігандом-Хоффмайстером та заступником директора з питань навчального процесу д-ром Хольгером Франке. В ході зустрічі представники адміністрації німецького навчального закладу висловили подяку п. Скоропад за сумлінну та активну роботу, та вручили сертифікат, який засвідчує успішне проходження стажування. Крім того було підтверджено готовність німецьких партнерів й надалі запрошувати на стажування слухачів факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
       Практичні знання та міжнародний досвід, які були отримані під час перебування в Німеччині, будуть використані випускницею ОРІДУ в її професійній діяльності у головному управлінні економіки Вінницької ОДА, а також під час наукового дослідження.

Фотогалерея додається.