Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
Виїзд слухачів та студентів інституту до Михайлівської школи-інтернату


       15 квітня 2010 року слухачі, студенти та представники колективу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідали Михайлівську спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат Саратського району Одеської області.
       У 2009 році було започатковано теплі шефські стосунки між колективами двох освітніх закладів, які й надалі продовжуються. Цього разу в Михайлівській школі-інтернаті було проведено спільний святковий концерт. Діти привітали гостей вокальними й танцювальними номерами, а активісти Центру культури інституту представили яскраве вокально-танцювальне шоу. Особливе захоплення дітей викликала поява вже знайомого Клоуна Боба, який продемонстрував чарівні фокуси та подарував всім дітям яскраві повітряні кульки.
       Зустрічі передувала тривала підготовча робота. Студентами, слухачами та працівниками інституту зібрано кошти, на які придбано спортивний інвентар для вихованців школи-інтернату. Наприкінці святкового концерту директору школи-інтернату Споришу Віктору Андрійовичу із найкращими побажаннями були урочисто вручені футбольні, баскетбольні, волейбольні та тенісні м'ячі для дітей.
       Особливо яскраві приємні враження викликали спільні рухливі ігри студентів та слухачів інституту з дітьми, а також відвідування музею школи-інтернату, в якому представлені витвори декоративно-прикладного мистецтва, виготовлені дітьми власноруч під керівництвом педагогів.
       Один із таких витворів мистецтва став символічним подарунком від колективу Михайлівської школи-інтернату колективу Одеського регіонального інституту державного управління, який буде розміщено в музеї інституту.
       Директор школи Спориш В.А., педагогічний колектив, а також вихованці школи-інтернату подякували гостям та запросили слухачів і студентів і надалі брати активу участь у житті закладу. Представники інституту, в свою чергу, вдячні за можливість зустріти нових друзів і сподіваються на подальші теплі дружні стосунки з Михайлівською школою-інтернатом.


Фотогалерея додається.