Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
16 квітня 2010 року було проведено відеоконференцію на тему "Антикорупційне законодавство в Україні та США як засіб забезпечення прозорості у публічному секторі".


       16 квітня 2010 року було проведено відеоконференцію на тему "Антикорупційне законодавство в Україні та США як засіб забезпечення прозорості у публічному секторі". Вітальним словом відкрив відеоконференцію президент Національної академії державного управління при Президентові України Ю.В. Ковбасюк У відеоконференції взяли участь керівний склад Національної академії, міжнародні експерти, українські експерти, провідні фахівці з зазначеного питання Секретаріату Кабінету Міністрів України, громадських організацій, Національної академії, регіональних інститутів, завідувачі кафедрами, аспіранти, докторанти, слухачі та викладачі інституту.
       З доповідями виступили (з українського боку) завідувач кафедри європейської інтеграції НАДУ пан І. Грицяк, голова Центру політико-правових реформ пан І. Коліушко; (з американського боку) сенатор штату Массачусетс пані Г. Чендлер, директор Програми з Менеджменту законодавчих зборів пан Б. Веберг, менеджер з мобілізації адвокатів Комітету адвокатів із захисту прав громадян пан Е. Маршал. Виступи були присвячені питанням антикорупційної політики в законодавчих органах влади США та України, учасники заходу ознайомили присутніх з досвідом роботи Етичних комісій у законодавчих установах США, розповіли про важливу роль інституційного реформування публічної влади в Україні.
       Після доповідей відбулося обговорення, в якому взяв участь директор ОРІДУ М.М. Іжа, представники регіональних інститутів.Фотогалерея додається.