Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
17 квітня 2010 року відбувся День відкритих дверей


       17 квітня 2010 року об 11.00 в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей.
       У заході взяли участь майже 300 осіб, половина з яких - випускники шкіл міста Одеси, Одеської області та інших областей України, а більш, ніж 100 осіб - працівники органів публічної влади Півдня України, які мають бажання навчатися на факультеті державного управління. Також у Дні відкритих дверей взяли участь керівництво та науково-педагогічні працівники інституту.
       Перед початком заходу в фойє інституту та актовій залі демонструвалися відеофільми про діяльність інституту та факультет державного управління. Зустріч з гостями в актовій залі розпочалася з привітання директора М.М. Іжі. Також зі словами вітання до присутніх звернулись: начальник відділу кадрової роботи апарату Одеської обласної державної адміністрації Неоніла Анатоліївна Ткаченко, декан факультету державного управління Микола Петрович Попов, декан факультету менеджменту Олександр Ігорович Воронов, голова слухацького самоврядування Віктор Віліжінський та голова Ради студентського самоврядування Ірина Коваль.
       На питання гостей щодо вступної кампанії 2010 року та умов навчання в інституті відповіді надали начальник управління персоналом Артур Олексійович Левицький, заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів Степан Гургенович Давтян, завідувач кафедри управління проектами Тетяна Миколаївна Безверхнюк та завідувач кафедри менеджменту організацій Наталя Едуардівна Красностанова. Присутніх було проінформовано про умови вступу до інституту на спеціальності "Державне управління", "Публічне адміністрування", "Менеджмент", "Менеджмент організацій" та "Управління проектами".
       Також в рамках Дня відкритих дверей відбувся святковий концерт, підготовлений студентами, які відвідують творчі гуртки Центру культури інституту.
       Після концерту гості ознайомилися з матеріально-технічною базою інституту, спеціалізованими навчальними аудиторіями, бібліотекою, комп'ютерними класами, їдальнею, гуртожитком тощо. Також до уваги гостей було представлено презентації провідних кафедр інституту. А в приміщенні приймальної комісії всім бажаючим були надані консультації щодо умов прийому та підготовки документів.
       Цього року в інституті вперше був проведений пробний вступний екзамен - комп'ютерне тестування з державно-управлінських, соціально-економічних, політико-правових, історико-культурних питань для вступників на спеціальності галузі знань "Державне управління", в якому взяли участь більше 100 осіб з різних регіонів Півдня України.
       Директор інституту М.М. Іжа провів брифінг з представниками засобів масової інформації регіону.Фотогалерея додається.