Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
21 квітня 2010 року група студентів Одеського регіонального інституту державного управління
Національної академії державного управління при Президентові України відвідала Музей Південного оперативного командування.


        21 квітня 2010 року група студентів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідала Музей Південного оперативного командування. Групу супроводжувала куратор - викладач кафедри менеджменту організацій Томашевська М.В. Студенти мали розмову з завідувачем музею Лучінкіною В.І. та була проведена екскурсія.
        За словами завідувача Військово-історичного музею Південного оперативного командування Валентини Лучинкіної, музей користується популярністю серед мешканців міста і області. Минулий рік був багатий на історичні події, - розповіла завідувач установи. - Ми відсвяткували дві вагомі дати в житті нашого регіону: у квітні - 65-ту річницю визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників, а у жовтні - 70-річчя з дня створення Одеського військового округу, правонаступником якого є Південне оперативне командування. Звичайно, усі наші зусилля були спрямовані на те, аби якомога детальніше розповісти саме про ці цікаві для студентів події, - підкреслила Валентина Лучинкіна.
       Як ветеран Великої Вітчизняної війни, учасниця оборони Одеси та Севастополя, Валентина Іванівна приділяє багато уваги роботі музею, віддаючи сили і досвід музейній справі разом з такими ж, як вона, двома ветеранами-ентузіастами. Працівники музею постійно надають допомогу вищим навчальним закладам Одещини. З студентами ОРІДУ НАДУ при Президентові України була проведена тематична екскурсія про основні етапи Великої Вітчизняної війни, історію формування та подальшої життєдіяльності Одеського військового округу, а також про участь військовослужбовців ОдВО у бойових діях в Афганістані. Доведено повідомлення, яке було присвячено героїчній обороні Одеси, висадці десанту Дунайської флотилії, битвам за Сталінград і на Курській дузі, історії ОдВО.
        Крім того у вестибюлі музею Південного ОК студенти оглянули нову експозицію, де експонуються військова форма одягу від часів Київської Русі до сьогодення, стяги видів Збройних Сил та Герб України. Не менш насиченою має бути діяльність музею й поточного, 2010 року.
        - У травні нинішнього року ми відзначатимемо 65-річчя Великої Перемоги. Готуємо спеціальний матеріал. Обов'язково надамо його й у навчальні заклади Одещини. Наша молодь повинна виховуватися патріотами та знати про те, якою ціною була здобута Велика Перемога, - підсумувала Лучінкіна В.І.
Фотогалерея додається.