Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
22 квітня 2010 року начальник управління персоналом Левицький А.О. взяв участь у профорієнтаційній зустрічі з кращими випускниками шкіл та викладацьким активом Ізмаїльського району Одеської області, що відбулася в рамках масової акції "Державній службі - молодість"


       22 квітня 2010 року начальник управління персоналом Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) Левицький Артур Олексійович взяв участь у профорієнтаційній зустрічі з кращими випускниками шкіл та викладацьким активом Ізмаїльського району Одеської області, що відбулася в рамках масової акції "Державній службі - молодість". Акція була організована Ізмаїльським міськрайонним центром зайнятості та відбулася на базі Ізмаїльської районної державної адміністрації.
       Головуючий зустрічі - заступник голови Ізмаїльської райдержадміністрації Володимир Васильович Недашківський.
       Перед випускниками шкіл виступив начальник управління державної служби Головного управління державної служби України в Одеській області Анатолій Антонович Козік, який ознайомив учнів з особливостями перебування на державній службі та на службі в органах місцевого самоврядування.
       Начальник відділу кадрової роботи апарату Одеської обласної державної адміністрації Неоніла Анатоліївна Ткаченко поінформувала про результати працевлаштування випускників інституту та їх подальшого кар'єрного просування.
       Левицький А.О. розповів випускникам старших класів про інститут та специфіку навчання, факультети та спеціальності, умови прийому та перспективи подальшого працевлаштування, в т.ч. в органах державної влади та місцевого самоврядування. Особливу увагу було приділено характеристиці спеціальностей, що орієнтовані на державну службу. Учням були надані інформаційні буклети з умовами прийому до інституту.
       Заступник начальника Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості Наталія Владиславівна Кіріяк зорієнтувала випускників шкіл щодо вибору ними сфери подальшої професійної діяльності.
       По закінченню зустрічі відбулася прес-конференція із засобами масової інформації Ізмаїльського району, на якій біли присутні кореспонденти газет "Придунайские вести" та "Собеседник Измаила". Левицький А.О. розповів про профорієнтаційну роботу щодо залучення талановитої молоді до навчання в інституті за спеціальностями, орієнтованими на державну службу, що проводиться закладом в районах Одеської області та в Ізмаїльському районі зокрема.Фотогалерея додається.