Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
Виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до Автономної Республіки Крим та м.Севастополь


       З 26 по 30 квітня 2010 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України до м. Сімферополь Автономної Республіки Крим та м.Севастополь. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади АР Крим та м.Севастополь до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.
       Представники інституту працювали на базі Кримського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Раді міністрів АР Крим, де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних екзаменів.
       В рамках візиту керівник групи - заступник директора інституту Петро Хомич Лук'янчук здійснив зустрічі з керівництвом Представництва Президента України в АР Крим, міністром Ради міністрів АР Крим - Оленою Анатоліївною Нетецькою та іншими керівниками органів публічної влади регіону.
       Відповідальний секретар приймальної комісії ОРІДУ НАДУ при Президентові України, декан факультету державного управління, кандидат наук з державного управління Микола Петрович Попов провів оглядову лекцію для працівників управління справами Ради міністрів, міністерств, районних адміністрацій, міських та селищних рад, а також інших працівників органів влади Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.
       Члени робочої групи приймальної комісії інституту: заступник начальника управління - начальник відділу прийому, розподілу слухачів та зв'язків з випускниками управління персоналом Юлія Віталіївна Малікова та провідний спеціаліст відділу Тетяна Олександрівна Гричулевич здійснили прийом документів від вступників, а також надали консультації щодо оформлення документів всім, хто бажає вступити до інституту.
       Інформація про місію та діяльність Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, а також інформація про роботу представників інституту в Автономній Республіці Крим активно висвітлювалась в регіональних засобах масової інформації.
       Прийом документів від вступників на спеціальності галузі знань "Держане управління" триває до 9 червня 2010 року.


Фотогалерея додається.