Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
Урочисті заходи з нагоди 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні


        6 травня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбулись урочисті заходи з нагоди 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
        Протягом дня на великому екрані біля центральних сходів та на внутрішньому радіо транслювались вітання зі святом, відеохроніка та пісні часів Великої Вітчизняної війни, а також фільм про ветеранів інституту, підготовлений силами студентського самоврядування.
        У холі І поверху учбового корпусу до уваги ветеранів, співробітників, слухачів та студентів інституту було представлено тематичну виставку плакату.
        О 14.00 під святковий марш та аплодисменти присутніх до актової зали увійшли учасники Великої Вітчизняної війни у супроводі директорату інституту, і урочисті збори було розпочато.
        З Днем Перемоги всіх присутніх привітав директор інституту Микола Михайлович Іжа та вручив ветеранам Почесні грамоти інституту, грошові премії та символічні святкові подарунки.
        Також до учасників заходу звернувся учасник бойових дій та штурму Берліна, кавалер трьох орденів Червоної зірки, орденів Великої Вітчизняної війни І та ІІ ступеню, доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Яков Андрійович Савченко. Він поділився з присутніми власними бойовими та післявоєнними спогадами, подякував адміністрації інституту за турботу про ветеранів, побажав старшому поколінню міцного здоров'я та довгих років життя, а молоді - завжди мирного неба над головою.
        Від імені слухачів і студентів інституту вітання ветеранам висловили голова Ради слухачів Віктор Віліжінський та голова Ради студентського самоврядування інституту Ірина Коваль.
        Підсумки підвів голова Ради ветеранів інституту, кандидат історичних наук, доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Володимир Іванович Свєтлічний.
        Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто загинув під час Великої Вітчизняної війни.
        Кульмінацією свята стала літературно-музична композиція "Великой Победе - посвящается", підготовлена Центром культури слухачів та студентів під керівництвом Олени Ігорівни Пінчук. Проникливий і зворушливий виступ слухачів та студентів неодноразово переривався оплесками та не залишив в залі жодного байдужого.
        Збори завершилися урочистим покладанням квітів до Стели "Крила Перемоги" на площі 10 Квітня та фотографуванням ветеранів та учасників заходу.
        По закінченню урочистостей для ветеранів було організовано "святковий привал".


Фотогалерея додається.