Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту
СПОРТИВНЕ СВЯТО, ПРИСВЯЧЕНЕ 65-Й РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ


        12 травня 2010 року о 14.00 на спортивному майданчику Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбулося спортивне свято за участю слухачів і студентів, присвячене 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, організоване кафедрою управління охороною здоров'я та валеології.
        Спортивне свято відкрив директор інституту Микола Михайлович Іжа, який привітав присутніх із Днем Перемоги та побажав успіхів.
        Слово для вітання також було надано учаснику Великої Вітчизняної війни, доценту кафедри філософських та соціально-політичних наук Савченку Якову Андрійовичу.
        На спортивному святі були присутні заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів С.Г. Давтян, заступник директора з економіко-господарської роботи і розвитку П.Х. Лук'янчук, завідувач кафедри управління охороною здоров'я та валеології О.Д. Корвецький, декан факультету менеджменту О.І. Воронов та заступник декана факультету менеджменту О.О. Мезенцева, а також викладачі, співробітники, слухачі та студенти інституту.
        Змагання пройшли у дружній атмосфері. Наприкінці заходу було визначено та нагороджено переможців за такими видами спорту, як:

1. Змагання у човниковому бігу

Юнаки (10*10м)
       І місце - Козаченко Олександр (2 курс, ф-т менеджменту)
       ІІ місце - Шеремета В'ячеслав (1 курс, ф-т державного управління)
       ІІІ місце - Оконь Юрій (1 курс, ф-т менеджменту)

Дівчата (6*7м)
       І місце - Алєксєєва Яна (1 курс, ф-т державного управління)
       ІІ місце - Чебан Тетяна (1 курс, ф-т менеджменту)
       ІІІ місце - Таргонська Анастасія (1 курс, ф-т менеджменту)

2. Стрибки у довжину з місця

Юнаки
       І місце - Ситніков Олексій (3 курс, ф-т менеджменту)
       ІІ місце - Рапчинський Роман (3 курс, ф-т менеджменту)
       ІІІ місце - Оконь Юрій (1 курс, ф-т менеджменту)

Дівчата
       І місце - Таргонська Анастасія (1 курс, ф-т менеджменту)
       ІІ місце - Горошко Тетяна (1 курс, ф-т менеджменту)
       ІІІ місце - Маковійчук Наталя (1 курс, ф-т державного управління)

3. Підтягування на перекладині (юнаки)

       І місце - Матюшенко Євген (1 курс, ф-т менеджменту)
       ІІ місце - Яшин Дмитро (1 курс, ф-т державного управління)
       ІІІ місце - Оконь Юрій (1 курс, ф-т менеджменту)

4. Згинання та розгинання рук в упорі на брусах

       І місце - Ніколаєв Максим (3 курс, ф-т менеджменту)
       І місце - Стебловський Костянтин (1 курс, ф-т менеджменту)
       ІІІ місце - Халус Ігор (2 курс, ф-т менеджменту)

5. Кидання м'яча на точність (дівчата)

       І місце - Салі Наталя (1 курс, ф-т менеджменту)
       ІІ місце - Чебан Тетяна (1 курс, ф-т менеджменту)
       ІІІ місце - Царук Катерина (1 курс, ф-т менеджменту)

6. Стрибки зі скакалкою на швидкість

       І місце - Селецька Ганна (1 курс, ф-т державного управління)
       ІІ місце - Салі Наталя (1 курс, ф-т менеджменту)
       ІІІ місце - Коваль Ірина (4 курс, ф-т менеджменту), Алєксєєва Яна (1 курс, ф-т державного управління)

7. Змагання з перетягування канату (юнаки)

       І місце - команда студентів 1 курсу факультету державного управління

8. Командна естафета (юнаки)

       І місце - команда 1 курсу факультету менеджменту

9. Командна естафета (дівчата)

       І місце - команда 2 курсу факультету менеджменту

Вітаємо переможців змагань!
Бажаємо успіхів та нових спортивних досягнень!







Фотогалерея додається.