Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
       11 представників Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) на чолі з першим заступником директора Ахламовим А.Г., в період з 17 по 23 травня 2010 року, перебувають у м. Росток (Німеччина) з метою участі у німецько-українському семінарі "Демократія та верховенство права як передумова для успішної європейської інтеграції". До складу делегації входять: професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування М.Г. Свірін, начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв, а також аспіранти та слухачі факультету державного управління ОРІДУ.
       Програмою візиту передбачена низка заходів на базі Університету м. Росток, візит до Бундестагу в м. Берлін. Учасники семінару з українського боку виступатимуть з презентаціями про стан та розвиток сфери державного управління в Україні та мають можливість ознайомитися з практикою роботи органів управління та самоврядування в Німеччині. Під час перебування за кордоном представники ОРІДУ зможуть поспілкуватися з німецькими колегами, дізнатися більше про роботу державних установ федеральної землі Мекленбург - Передня Померанія, взяти участь в культурних заходах.
       Проведення зазначеного семінару є конкретним результатом співпраці ОРІДУ та Інституту політичних та адміністративних наук Університету м. Росток в рамках Угоди про співробітництво між закладами від 20 лютого 2009 року.

Фотогалерея додається.