Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
       10.06.2010 року Інститут спільно з Головним управлінням зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської облдержадміністрації провів семінар-презентацію "Програма ділових консультацій".
       У роботі семінару брали участь 76 представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Одеси та Одеської області, а також керівники підприємств.
       Відкрив семінар директор Інституту Іжа М.М. У своєму виступі він зупинися на основних питаннях, пов'язаних із розвитком підприємництва Одеської області, висвітлив роль малого та середнього бізнесу у забезпеченні сталого розвитку нашого регіону.
       У виступі першого заступника начальника Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської облдержадміністрації Бондурука В.І. наголос був зроблений на нових завданнях, поставлених перед управлінням у плані сприяння розвитку підприємництва, залучення необхідних для цього зовнішніх ресурсів.
       Із презентацію основних положень "Програми ділових консультацій" к.т.н., доцент кафедри європейської інтеграції Інституту Комаровський В.В.
Фотогалерея додається.