Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
30 червня 2010 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску спеціалістів та бакалаврів денної форми навчання та бакалаврів заочної форми навчання зі спеціальності "Менеджмент організацій".


        На урочистих зборах був присутній начальник Головного управління економіки Одеської обласної державної адміністрації Муратов Олег Михайлович, випускник факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України 2007 року. Також в урочистостях взяли участь заступники директора інституту, декани, завідувачі кафедр, викладачі, науковці, співробітники, батьки студентів а також слухачі та студенти інституту.
        Директор інституту Микола Михайлович Іжа сердечно привітав з успішним закінченням навчання всіх випускників, почесних гостей, колектив інституту та всіх присутніх. Він підкреслив особливу урочистість випуску спеціалістів та бакалаврів напередодні 15-річчя утворення інституту та побажав випускникам достойно представляти навчальний заклад в своїй подальшій роботі, в реалізації найуспішніших проектів на благо економічного розвитку України.
        Микола Михайлович вручив Почесні грамоти за високі показники в навчальній діяльності наступним викладачам: доценту кафедри інформаційних технологій та систем управління Макаровій Ірині Олегівні, доценту кафедри економічної та фінансової політики Носовському Едуарду Івановичу, доценту кафедри європейської інтеграції Усатюку Івану Федоровичу та відзначив Подякою інституту з нагоди урочистого випуску спеціалістів та бакалаврів спеціальності "Менеджмент організацій" факультету менеджменту та за високі показники в навчальній діяльності: заступника декана факультету менеджменту Мезенцеву Ольгу Олександрівну, старшого викладача кафедри права і законотворчого процесу Ровінську Катерину Ігорівну.
        Привітав випускників та побажав їм успіхів у подальшій професійній діяльності й почесний гость заходу - начальник Головного управління економіки Одеської обласної державної адміністрації Муратов Олег Михайлович.
        Від імені керівництва факультету менеджменту та професорсько-викладацького складу привітали та закликали гордо нести звання випускника інституту: декан факультету менеджменту, кандидат психологічних наук О.І. Воронов, професор кафедри менеджменту організацій, кандидат економічних наук С.А. Яромич.
        П Зі словами щирої подяки від імені випускників цього року виступили: випускник - спеціаліст спеціальності "Менеджмент організацій" Д.Тотар, випускник-бакалавр спеціальності "Менеджмент організацій" денної форми навчання, Голова студентського самоврядування факультету І.Коваль, а також випускник - бакалавр спеціальності "Менеджмент організацій" заочної форми навчання К.Пшенічна. Диплом за кращу дипломну роботу отримала випускниця спеціальності "Менеджмент організацій" Мезенцева О.О.
        Урочисте вручення 20 дипломів спеціалістів та 76 дипломів бакалаврів зі спеціальності "Менеджмент організацій" здійснювалося директором інституту, керівництвом факультету менеджменту, а також почесними гостями заходу.
        Випускники інституту піднімалися на сцену під звуки фанфар, а в перервах між врученнями дипломів увазі присутніх була представлена цікава концертна програма, підготовлена під керівництвом слухачки факультету державного управління Денісенко О.А. Зі сцени пролунали виступи випускників Федан К., Комаровського І., а також студентки 2 курсу спеціальності "Менеджмент організацій" Мельничук Д.. Яскраво виступили учасники танцювального гуртка Центру культури студентів та слухачів інституту.
        Наприкінці урочистої церемонії пролунала пісня у виконанні випускників інституту цього року, які отримали дипломи з відзнакою. Вели урочисту церемонію студенти факультету менеджменту Непомняща Вікторія і Рудик Олег.
       У вересні 2010 року інститут відзначатиме 15-річчя від дня свого заснування.
       Всього за період існування факультету менеджменту підготовлено 653 бакалаврів з менеджменту та 246 спеціалістів з кваліфікацією "менеджер-економіст".
       До урочистого випуску магістрів та спеціалістів факультету менеджменту в інституті вийшов святковий випуск газети Ради студентського самоврядування "Академія", на сторінках якої розміщено привітання від директора інституту М.М. Іжи, декана факультету менеджменту О.І. Воронова, відгуки та слова подяки колективу інституту від випускників цього року, а також фоторепортажі яскравих сторінок життя студентів.
       Багато уваги було приділено Асоціації випускників інституту, діяльність якої було започатковано у 2009 році. До асоціації вступили більшість випускників цього року, а також гостей інституту - випускників минулих років. На урочистих заходах були присутні представники засобів масової інформації Одеського регіону.


Фотогалерея додається.