Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з робочим візитом відвідали виконавчий директор Фонду "Східна Європа" п. Віктор Лях.


        29 липня 2010 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали виконавчий директор Фонду "Східна Європа" п. Віктор Лях, радник координатора проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні п. Ярослав Юрцаба та директор КП "Обласний інформаційно-аналітичний центр" п. Андрій Тиндюк.
        В рамках візиту відбулася робоча зустріч з першим заступником директора ОРІДУ А.Г. Ахламовим, під час якої гості Інституту були ознайомлені з основними напрямками діяльності ОРІДУ, останніми досягненнями в сфері підготовки та підвищення кваліфікації управлінців, науковою роботою, історією співпраці із іноземними партнерами. Сторони обговорили можливості взаємовигідної співпраці в рамках проектів, що фінансуються зазначеними організаціями-грантодавцями, можливість проведення тренінгів на базі Інституту, залучення представників професорсько-викладацького складу ОРІДУ до роботи в проектах в якості експертів.
        Також в ході візиту представники Фонду "Східна Європа" та ОБСЄ мали можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою ОРІДУ, відвідати спеціалізовані аудиторії, обладнані сучасними технічними засобами для проведення занять, актову залу, центр дистанційного навчання.


Фотогалерея додається.