Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   В рамках співпраці Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) та Інституту публічного управління та фінансів м. Людвігсбург (федеральна земля Баден-Вюртемберг, ФРН) начальник редакційно-видавничого відділу ОРІДУ О.І. Чебан пройшов місячне стажування на базі німецького навчального закладу. Стажування відбувалося в період з 1 по 31 липня 2010 року за фінансової підтримки стипендіальної програми Вальтера-Галлстайна.
   Згідно з планом стажування представник ОРІДУ ознайомився з досвідом роботи відділів фахової компетенції "Організації і персоналу"; "Нерухомості"; "Фільм, Медіа і Туризму"; "Громадських послуг"; реферату "Довгострокового міського планування" мерії міста Людвігсбург.
   Також під час стажування О.І. Чебан мав можливість ознайомитись із процесом підготовки фахівців в сфері публічного управління в Німеччині, взяти участь у зустрічі стипендіатів програми Вальтера-Галлстайна. В ході зустрічі стажер з України обговорив з проректором Інституту публічного управління і фінансів м. Людвігсбугрг професором Хельмутом Хоппом напрямки співпраці між ОРІДУ та німецьким навчальним закладом у науковій та видавничий сферах.
   Теоретичні знання та практичний досвід, отримані під час стажування, будуть використані у подальшій професійній діяльності. По завершенні стажування стажер отримав відповідний сертифікат.


Фотогалерея додається.