Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

УРОЧИСТІ ЗБОРИ З НАГОДИ ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ


    1 вересня 2010 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди початку нового 2010 - 2011 навчального року.
    На урочистих зборах були присутні керівництво інституту, науково-педагогічні працівники, а також слухачі, студенти, та їх батьки. Серед почесних гостей заходу були присутні керівники підрозділів центральних органів влади та органів публічної влади Південного регіону України:
    Пундик Микола Володимирович - заступник голови - керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації;
    Тіндюк Микола Андрійович - перший заступник голови Одеської обласної ради;
    Філіпчук Володимир Станіславович - голова Громадської ради інституту, Герой України, почесний громадянин м. Одеса, депутат Одеської міської ради, Голова обласного відділення Ради миру, Заслужений працівник промисловості України;
    Загороднюк Сергій Васильович - начальник управління організації фундаментальних та прикладних досліджень Національної академії державного управління при Президентові України;
    Рудіков Андрій Валентинович - завідувач відділом обліку та організації методичної роботи Департаменту регіональної політики та місцевого самоврядування Секретаріату Кабінету Міністрів України
    Козік Анатолій Антонович - начальник управління Головдержслужби України в Одеській області, член Громадської ради інституту;
    Матюх Оксана Володимирівна - генеральний директор Одеської обласної державної телерадіокомпанії, член Громадської ради інституту;
    Буратинський В'ячеслав Васильович - голова Федерації профспілок Одеської області, член Громадської ради інституту;
    Волков Петро Георгійович - головний лікар Одеського обласного госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни, депутат Одеської обласної ради.
   
    На урочистих заходах були присутні представники засобів масової інформації Одеського регіону.
    Привітання колективу інституту з початком нового навчального року надіслали президент Національної академії державного управління при Президентові України Ю.В. Ковбасюк, начальник Головного управління державної служби України Т.В. Мотренко, голова Одеської обласної державної адміністрації Е.Л. Матвійчук, голова Одеської обласної ради М.Л. Скорик, голова Севастопольської міської державної адміністрації В.В. Саратов, Вінницький міський голова В.Б. Гройсман, Миколаївський міський голова В.Д. Чайка, Херсонський міський голова В.В. Сальдо.
    Особисто привітали всіх присутніх директор інституту Микола Михайлович Іжа, а також почесні гості урочистих заходів М.В. Пундик, М.А. Тіндюк, С.В. Загороднюк та А.А. Козік.
    Від слухачів та студентів інституту присутніх привітали голова Ради студентського самоврядування Ірина Коваль та голова Ради слухачів Віктор Віліжінський, які запросили першокурсників вступити в дружну студентську сім'ю, а також вручили першокурсникам символічні студентський квиток, посвідчення слухача і ключ від знань.
    Зі сцени пролунали творчі номери, підготовлені Центром культури студентів та слухачів інституту.
   
    Інститут входить до системи вищих навчальних закладів IV рівня акредитації Національної академії державного управління при Президентові України та є головним державним навчальним закладом загальнонаціональної системи підготовки керівних кадрів для органів публічної влади та топ-менеджерів для бізнес-структур Півдня України. Сфера його діяльності поширюється на Автономну Республіку Крим, Вінницьку, Миколаївську, Одеську, Херсонську області та місто Севастополь.
    У вересні 2010 року інститут відзначатиме 15-річчя від дня свого заснування. За роки існування інститутом підготовлено майже 4,5 тисячі управлінців, які обіймають ключові посади в органах державної влади та місцевого самоврядування України, а також у банківській, фінансовій та інвестиційній сферах. Всього ж інститутом підготовлено 2910 магістрів державного управління, здійснено підготовку 653 бакалаврів та 247 спеціалістів з менеджменту, випущено 607 магістрів з кваліфікацією керівника проектів та програм.
    За 15 років існування в інституті майже в 10 разів зросла кількість слухачів факультету державного управління - базового факультету інституту, у тому числі - в три рази кількість слухачів денної форми навчання, в 5 разів - вечірньої, та в 15 разів - заочної форми навчання. Якщо перший випуск інституту у 1997 році становив лише 39 магістрів державного управління, то в цьому році - вже 375 магістрів.
    У 2010 році до інституту вступили 415 слухачів факультету державного управління, з яких 374 особи навчатимуться за спеціальністю "Державне управління" та 41 слухач - за новою дуже перспективною спеціальністю "Публічне адміністрування". Всього вступило до інституту за спеціальностями галузі знань "Державне управління" на денну форму навчання - 60 осіб, на вечірню форму навчання - 35, на заочну - 246 та на заочно-дистанційну форму навчання - 74 особи.
    До магістратури за спеціальністю "Управління проектами" в цьому році зараховано 100 осіб, в т.ч. 50 - на денну та 50 - на заочну форми навчання. За спеціальністю "Менеджмент організацій" (підготовка спеціалістів) зараховано 50 осіб, в т.ч. 25 - на денну та 25 на заочну форми навчання. Студентами першого курсу денної форми навчання за спеціальністю "Менеджмент" (підготовка бакалаврів) стали 50 випускників шкіл, 20 - студентами заочної форми навчання.
   
   
   
Фотогалерея додається.