Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   В рамках співпраці Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) та Німецького університету адміністративних наук м. Шпейєр (ФРН) аспірантки денної форми навчання кафедри європейської інтеграції ОРІДУ Любов Корчагіна та Інна Горобець в період з 1 липня по 30 серпня 2010 року мали можливість проводити індивідуальне наукове дослідження на базі німецького навчального закладу. Проведення наукового дослідження стало можливим завдяки фінансовій підтримці Німецької служби академічних обмінів (DAAD). Науковим консультантом досліджень аспірантів був професор кафедри національної та міжнародної економічної політики Німецького університету адміністративних наук м. Шпейєр д-р Андреас Кнорр.
    Індивідуальний план, який попередньо був узгоджений з кожним учасником, передбачав участь у заняттях, круглих столах та дискусіях з питань, що стосуються наукових досліджень. Так, аспірантки ОРІДУ мали зустріч з завідувачем кафедри адміністративних наук та публічного права, професором Германом Хілом, де були обговорені питання підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців в Німеччині та Україні.
   Крім того, представникам ОРІДУ було надано можливість ознайомитись із роботою органів державної влади та місцевого самоврядування федеральної землі Рейнальд-Пфальц. Л. Корчагіна та І. Горобець провели консультації з актуальних питань відповідно до своїх наукових інтересів з державними службовцями: Ютою Хенкель - начальником відділу освітянських проектів та Клаудією Фолькер - начальником департаменту захисту прав дітей мерії м. Шпейєр.
   23 липня для представників Інституту було організовано навчальний візит до парламенту ФРН, під час якого вони мали можливість ознайомитися з роботою фракцій, поспілкуватися з депутатом Бундестагу пані Карін Штренц.
   Аналітичні та статистичні матеріали, практичний досвід, отримані під час перебування в Німеччині, будуть використані аспірантами при написанні дисертаційних досліджень та у подальшій науковій діяльності.


Фотогалерея додається.