Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
   14 вересня 2010 року відбулася презентація за результатами участі делегації Інституту у німецько-українському семінарі "Демократія та верховенство права як передумова для успішної європейської інтеграції", який проходив на базі Університету м. Росток (Німеччина), в період з 17 по 23 травня 2010 року.
    На початку заходу із вступним словом виступив перший заступник директора ОРІДУ А.Г. Ахламов, який розповів про історію співробітництва Інституту з іноземними навчальними закладами, організацію стажувань слухачів вузу за кордоном з метою вивчення міжнародного досвіду у сфері державного управління.
    Професор кафедри регіональної політики та публічного адміністрування М.Г. Свірін зупинився на науковій складовій заходу, відмітив важливість поєднання теми магістерського дослідження з попереднім досвідом роботи та професійними інтересами слухачів.
   В свою чергу, начальник відділу міжнародних зв'язків, А.П. Маєв проінформував аудиторію про розвиток співробітництва ОРІДУ з німецькими навчальними закладами-партнерами, та, зокрема, з Університетом м. Росток, особливо наголосив на необхідності вивчення іноземної мови, що є необхідною складовою участі у більшості міжнародних програм.
    Слухачки ІІ курсу факультету державного управління Ганна Маленко та Євгенія Мірошніченко виступили з презентацією, в якій містилась інформація про культурну спадщину федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія, місто Росток та його Університет. Також, доповідачі детально розповіли про заходи, які відбулися в рамках програми семінару в Німеччині. Слухачки висловили велику подяку керівництву ОРІДУ за надану можливість взяти участь у семінарі та співробітникам відділу міжнародних зв'язків за допомогу в організації поїздки.
   На завершення декан факультету державного управління М.П. Попов ще раз підкреслив важливість отримання міжнародного досвіду слухачами факультету під час участі у спільних програмах із іноземними закладами-партнерами Інституту.


Фотогалерея додається.