Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   15 вересня 2010 року відбулася презентація за результатами семестрового навчання на базі Університету технологій, підприємництва та дизайну м. Вісмар (Німеччина) студентів факультету менеджменту ОРІДУ (випуск 2010 року) Ганни Нагорної та Марії Щербакової, яке проходило в період з 01 березня по 30 червня 2010 року.
    На початку заходу виступив декан факультету менеджменту О.І. Воронов, який представив учасників презентації та звернувся до аудиторії з промовою, в якій наголосив на важливості участі у програмах навчання та стажування з метою отримання нових знань, накопичення міжнародного досвіду, вдосконалення знання іноземної мови.
    Ганна Нагорна та Марія Щербакова детально розповіли про Університет м. Вісмар, дисципліни, які викладають у вузі, його матеріально-технічну базу, умови проживання на території студентського містечка, програму "International Class" (міжнародний клас) та дозвілля студентів. Після виступу учасниці програми семестрового навчання відповіли на запитання присутніх та продемонстрували фільм про німецький навчальний заклад.
   Наприкінці заходу начальник відділу міжнародних зв'язків, А.П. Маєв розповів про розвиток співробітництва між ОРІДУ та німецькими партнерами, а також про критерії конкурсного відбору представників Інституту на навчання в Університеті технологій, підприємництва та дизайну м. Вісмар.


Фотогалерея додається.