Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

16 вересня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) відбулась робоча зустріч керівництва закладу з делегацією Посольства Франції в Україні на чолі з Надзвичайним і повноважним послом Франції в Україні п. Жаком Фором.


   16 вересня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) відбулась робоча зустріч керівництва закладу з делегацією Посольства Франції в Україні на чолі з Надзвичайним і повноважним послом Франції в Україні п. Жаком Фором. До складу делегації входили: керівник Бюро прогнозування та міжнародних відносин Генеральної дирекції державної служби Франції п. Ерік Роті, представник місії підтримки публічно-приватного партнерства Міністерства економіки та фінансів Франції п. Жан-Ів Гакон, директор ради міжнародного співробітництва Міністерства економіки, бюджету та сталого розвитку Франції п. Ален Тібо, аташе відділу культури та співробітництва Посольства Франції в Україні п. Лоранс Леводель, директор Альянс Франсез в Одесі п. Фаб'єн Нейра. З боку ОРІДУ в зустрічі взяли участь директор Інституту М.М. Іжа, перший заступник директора А.Г. Ахламов, начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв.
    В своїй вступній промові директор інституту М.М. Іжа підкреслив важливість вивчення досвіду Франції в процесі розбудови та реформування державної служби в Україні, висловив сподівання на те, що цей досвід знайде відображення в реалізації стратегії кадрової політики нашої країни. Директор ОРІДУ поінформував членів делегації про історію співробітництва Інституту з французькими партнерами, яке було започатковано у 1997 році, а саме: з Регіональним інститутом управління м. Нант та Альянс Франсез в Одесі, особливо наголосив на ролі Посольства у налагодженні та підтримці цих стосунків.
    В свою чергу Посол Франції підтвердив зацікавленість у розвитку україно-французького співробітництва в сфері державного управління з метою реформування державної служби України згідно з європейськими стандартами. Пан Посол висловив принципову позицію щодо продовження підтримки з боку очолюваної ним дипломатичної установи співпраці ОРІДУ з французькими партнерами та з РІУ м. Нант зокрема. Також Він висловив сподівання на продовження та розвиток україно-французької співпраці в рамках двосторонньої Угоди між Генеральною дирекцією державної служби Франції та Головним управлінням державної служби України. Всі представники французької делегації підтвердили готовність сприяти розвитку україно-французького співробітництва в галузі державної служби та підготовки висококваліфікованих державних службовців в межах своєї компетенції та висловили сподівання на вихід співробітництва на новий якісний рівень, проведення ефективних та взаємовигідних заходів.
   Наприкінці зустрічі директор ОРІДУ М.М. Іжа висловив подяку пану Послу та всім членам делегації за згоду відвідати Інститут та за надану можливість підвести підсумки співробітництва між ОРІДУ та Посольством Франції в Україні, окреслити плани на майбутнє та обговорити пропозиції щодо розвитку співпраці. Зі свого боку пан Посол подякував за запрошення до ОРІДУ, за теплий прийом та виявив бажання виступити з лекцією з актуальних питань україно-французьких відносин перед слухачами та співробітниками Інституту.


  • Скачати відеоролік
  • Фотогалерея додається.