Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

6 жовтня 2010 року відбувся квест "Перша миля" серед студентів першого курсу факультету менеджменту

     6 жовтня 2010 року в інституті вперше було організовано та проведено змагання для першокурсників під назвою "Перша миля" у форматі "квесту". Організатором заходу виступила ініціативна група студентів факультету менеджменту на чолі з доцентом кафедри інформаційних технологій та систем управління Оленою Анатоліївною Бекетовою.
     Захід розпочався біля навчального корпусу інституту, де студентів першого курсу розподілили на п'ять команд. На території парку "Перемоги" було організовано п'ять "баз-локацій" із завданнями та підказками, під час яких команди заробляли оцінки в символічні залікові книжки. Назви завдань відображали невід'ємні складові студентського життя: "Екзамен", "Конференція", "Шпора", "РГР", "Потаємні знання". На завданнях студентів зустрічали декан факультету менеджменту Олександр Ігорович Воронов, викладачі інституту Віктор Дмитрович Козаченко та Тетяна Миколаївна Безверхнюк, а також провідний фахівець сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Юлія Ігорівна Дубина.
     Підсумки заходу підвів О.І. Воронов, звернувшись до студентів зі словами привітання із посвятою у студенти. Олександр Ігорович побажав першокурсникам успіхів, високих досягнень у подальшому навчанні, завжди гарного настрою і міцного здоров'я. Студенти у свою чергу подякували за привітання та висловили побажання зробити подібні заходи традиційними для інституту.Фотогалерея додається.