Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Щорічна науково-практична конференція "Наука і влада: теоретико-методологічні та практичні аспекти посилення впливу держави у сфері управління" у місті Ялта

   6-8 жовтня 2010 р., у місті Ялта відбулася щорічна науково-практична конференція "Наука і влада: теоретико-методологічні та практичні аспекти посилення впливу держави у сфері управління". Тема 2010 року: "Проблеми формування Національної стратегії розвитку людського потенціалу України".
   У конференції взяла участь делігація ОРІДУ НАДУ при Президетові України начолі з директором Іжею М.М., до складу делігації входили: професор Ахламов А.Г. - голова спеціалізованної вченої ради, професор Надолішній П.І. - член експертної ради ВАК зі спеціальності "Державне управління".
   На відкритті конференції з доповіддю "Проблеми формування Національної стратегії розвитку людського потенціалу України" виступив Начальник Головного управління державної служби України, доктор філософських наук, професор Мотренко Т.В.
   Вітання учасникам конференції висловили: Голова Верховної Ради Автономної Республіки Крим Константинов В.А., заступник керівника апарату Верховної Ради України Яловий В.Б., перший заступник постійного представника Президента України в АРК, доктор філософських наук, професор Казарін В.П., заступник Голови Ради міністрів АРК, доктор наук з державного управління Псарьов Г.Ю. та інші.
   На пленарному засіданні виступили від НАДУ: перший віце-президент НАДУ доктор історичних наук, професор Трощинський В.П. та від ОРІДУ доктор наук з державного управління, професор Надолішній П.І.
   Після закінчення пленарного засідання робота була продовжена в трох секціях:

  1. "Теоретико-методологічні засади та історичний контекст інституційної спроможності держави у сфері управління".
  2. "Перспективи впливу галузі науки "Державне управління" на становлення методологічних, наукових, координуючих та методичних центрів розвитку кадрового потенціалу країни як фактор підвищення її інституційної спроможності у сфері управління".
  3. "Основні напрями впливу галузі науки "Державне управління" на інституційну спроможність держави у сфері управління"
   На конференції були обговорені та прийняті рекомендації.


Фотогалерея додається.