Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

7 жовтня 2010 року відбулись загальні збори самоврядування студентів та слухачів факультету менеджменту

   7 жовтня 2010 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбулись загальні збори самоврядування студентів та слухачів факультету менеджменту. У роботі зборів взяли участь: заступник директора інституту з наукової роботи Попов С.А., декан факультету менеджменту Воронов О.І., завідувач кафедри менеджменту організацій Красностанова Н.Е., провідний фахівець сектору організаційної та виховної роботи управління персоналу Дубина Ю.І., керівник Центру культури слухачів та студентів Денисенко О.А., старший викладач кафедри менеджменту організацій - керівник семінару "Науково-дослідницька робота студентів" Майданюк С.І., старший викладач кафедри інформаційних технологій та систем управління - керівник творчої студії "8 поверх" Бекетова О.А., старший викладач кафедри менеджменту організацій Масунов Л.І., слухачі та студенти всіх курсів денної форми навчання факультету менеджменту.
   Першим з привітальним словом до учасників зборів звернувся заступник директора інституту з наукової роботи Попов С.А. Він звернув увагу на необхідність активізації участі студентів у навчально-виховних заходах, що проводяться в інституті, побажав присутнім успіхів у навчанні та активної громадської позиції.
    Відповідно до порядку денного, на зборах був заслуханий звіт голови Ради студентського самоврядування інституту (далі - Рада) Коваль І.С. про роботу Ради у 2009 - 2010 навчальному році та завдання на 2010-2011 навчальний рік. Шляхом відкритого голосування учасники зборів визнали роботу Ради у звітному періоді задовільною, а також затвердили структуру і персональний склад Ради на 2010-2011 навчальний рік.
   Головою Ради було обрано Коваль І.С., слухачку 1 курсу денної форми навчання спеціальності "Управління проектами".
   Структура Ради була затверджена в наступному складі: голова, заступник голови, секретар, комісія навчального моніторингу, комісія науково-дослідної роботи та міжнародних зв'язків, комісія з питань культурно-просвітницької роботи, спортивно-оздоровча комісія, PR - комісія, професійно-орієнтована комісія, Рада гуртожитку.
   В процесі зборів декан факультету менеджменту Воронов О.І. та завідувач кафедри менеджменту організацій Красностанова Н.Е. відповіли на виниклі у представників студентського самоврядування питання.


Фотогалерея додається.