Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
       12 жовтня 2010 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) старшого економіста Представництва Світового Банку в Україні, Білорусі та Молдові п. Руслана Піонтківського.
        В рамках візиту пан Піонтківський зустрівся з першим заступником директора ОРІДУ А.Г. Ахламовим та заступником директора з наукової роботи С.А. Поповим. Представник Світового Банку подякував за можливість презентувати аналітичне дослідження Світового Банку на базі інституту, а також стисло поінформував представників адміністрації про проекти, що реалізуються Світовим Банком в Україні.
        Після зустрічі пан Піонтківський виступив перед слухачами факультету державного управління та студентами факультету менеджменту з презентацією на тему "Стратегічний вибір щодо прискорення та підтримки зростання в Україні". В своїй промові він детально зупинився на аналізі економічних процесів в Україні за період з 2000 року по теперішній час, торкнувся проблем оздоровлення банківського сектору у післякризовий період, обґрунтував необхідність проведення радикальних економічних реформ в державі. Наприкінці виступу п. Піонтківський відповів на запитання аудиторії.Фотогалерея додається.