Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Директор інституту Іжа М.М. зустрівся із старостами академічних груп 3 курсу (ІІ потоку) заочної форми навчання факультету державного управління

       13 жовтень 2010 р. директор інституту Іжа М.М. зустрівся із старостами та представниками академічних груп 3 курсу (ІІ потоку) заочної форми навчання факультету державного управління з питань організації навчального процесу в інституті, умов проживання в гуртожитку та інш.
        В зустрічі прийняли участь декан факультету державного управління Попов М.П., начальник навчально-методичного відділу Фурман С.К., начальник відділу документообігу та контролю Стойкова Г.Г., головний спеціаліст деканату факультету державного управління Дзиговська О.М.
        Слухачами висловлено слова подяки на адресу керівництва інституту щодо організації навчального процесу, ефективності використання технічних засобів навчання, зниження вартості проживання в гуртожитку, створення умов для користування Інтернетом в гуртожитку, зручного графіку роботи бібліотеки та доброзичливого відношення працівників.
       Директор інституту Іжа М.М. відповів на всі запитання слухачів, запевнив, що всі зауваження будуть уважно опрацьовані та враховані в роботі. Микола Михайлович побажав слухачам успішно завершити екзаменаційну сесію та розпочати підготовку до державної атестації.Фотогалерея додається.