Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту     17 жовтня 2010 року для студентів 1-5 курсів факультету менеджменту спеціально запрошеними тренерами, представниками студентського самоврядування при Одеській міській раді Георгієм Балдуком і Костянтином Кравцом був проведений тренінг по темі "Студентське самоврядування". Разом з ведучими студенти вивчали основи самоврядування, обігравали різні ситуації і шукали шляхи їх вирішення, вчилися презентувати свої проекти.
     В ході тренінгу студенти дізналися багато нового про самоврядування самоорганізацію, детально обговорили поняття "Команди". Тренери особливу увагу приділили розвитку взаємодопомоги в студентській групі, дали зрозуміти, що в житті завжди необхідно допомагати людині, що знаходиться поруч. На тренінгу обговорювалися питання самореалізації, поваги, взаєморозуміння і підтримки. Подано це було в ігровій і цікавій для всіх формі.
     В процесі проведення тренінгу виступили керівники студентського самоврядування факультету менеджменту. Коваль Ірина розповіла про роботу Ради студентського самоврядування факультету менеджменту, Луханіна Анна і Белікова Анна про діяльність культурно-просвітницької і спортивно-оздоровчої комісій Ради студентського самоврядування.
     Висловлюємо щиру подяку організаторам тренінгу студенткам 4 курсу спеціальності "Менеджмент організацій" Зайцевій Дар'ї і Кубліковій Ользі.
Фотогалерея додається.